Çağdaş Yaşam Yolculuğunda 30. Yıl

Atatürk ilke ve devrimlerini korumak, geliştirmek, çağdaş eğitim yoluyla çağdaş insan ve çağdaş topluma ulaşmak amacını güden Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği 30. Yılını Kutluyor.

21 Şubat 1989 tarihinde kurulan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, kuruluşundan bugüne İlköğretim/Lise Kız Öğrenci Bursları, Anasınıfları Donanımı ve Oyun Parkları, Okul ve Öğrenci Yurtları Yapımı, Okullara Malzeme Desteği, Kütüphane Projeleri, Kitap Kampanyaları, Eğitim ve Kültür Merkezleri, Çocuk Kitapları Haftası, Çevre, Kültür, Tarih Bilinci Oluşturma, Resim ve Öykü Yarışmaları, Çocuk Hakları Çalışmaları, Robot Projesi, Gençlerle El Ele Projesi, Çevre ve Doğa Projeleri, ÇYDD Kodlamaca Projesi gibi sayısız projeyi yürüttü ve yürütmeye devam ediyor. ÇYDD özellikle kız çocuklarının okuması için yürüttükleri projelerle büyük katkı sunuyor.

Kuruluşundan bugüne çizgisini bozmadan eğitime büyük katkılar sunmaya devam eden Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği 30 yılını bir programla kutlayacak.

23 Şubat 2019 saat 19.00’da Kadıköy Cadde Bostan Kültür Merkezi’nde düzenlenecek kutlama programında açılış konuşmasını ÇYDD Genel Başkanı Prof. Dr. Aysel Çelikel yapacak. Kutlama programında Çağdaş Trio ve Grup Gündoğarken sahne alacak.

Programın Detayları:

Değerli Dostlarımız,

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği olarak kuruluşumuzun 30. yılını kutlayacağımız bu mutlu gecede sizi de aramızda görmek bize onur ve güç verecek.

Prof. Dr. Aysel Çelikel
ÇYDD Genel Başkanı

PROGRAM

18.00 / Kokteyl
19.00 / Açılış
19.05 / Açış Konuşması / Prof. Dr. Aysel Çelikel / ÇYDD Genel Başkanı
19.20 / 30. Yıl Belgeseli
19.40 / Çağdaş Trio
Dilan Azad – Çello / Nurevşan Kırçiçek – Flüt / Altuğ Özşekerci – Gitar
20.10 / Grup Gündoğarken
21.00 / Kapanış

Sunan: Çağlar Akay – Şilan Onay

TARİH: 23 Şubat 2019
SAAT: 19.00
YER: Caddebostan Kültür Merkezi / Bağdat Cad. Haldun Taner Sok. No:11 Kadıköy / İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir